✔ se zahrádkou ✔ nekuřácká ✔ dětský koutek REZERVACE +420 251 511 490

Kalendář

Zpět na kalendář

Zimní olympijské hry v Pchjongčchangu 2018

Zimní olympijské hry jsou tu...!

Čt - Ne8.2. - 25.2.
Zpět na kalendář

Nenechte si ujít výkony ČESKÝCH olympioniků. Můžete je sledovat na třech velkoplošných plátnech. 

Lokal Blok fandí české olympijské výpravě!

 

PROGRAM

14.2. středa

  -  01:05               Curling  (Turnaj mužů):   dopolední program - muži

  -  02:00               Krasobruslení  (Sportovní dvojice):   krátký program CZE  M. Bidař, A. Dušková

  -  02:15               Alpské lyžování  (Slalom):   1. kolo – ženy CZE  G. Capová, K. Pauláthová, M. Dubovská

  -  02:30               Snowboarding  (U rampa):   finále - muži

  -  04:10               Lední hokej  (Turnaj žen):   Švédsko - Švýcarsko (B) - ženy

  -  05:45               Alpské lyžování  (Slalom):   2. kolo - ženy  CZE

  -  06:05               Curling  (Turnaj žen):   odpolední program - ženy

  -  07:00               Severská kombinace  (Individuální závod - skoky, střední můstek):   závod – muži CZE  T. Portyk, M. Dvořák, O. Pažout, L. Daněk

  -  08:40               Lední hokej  (Turnaj žen):   Jižní Korea - Japonsko (B) - ženy

  -  09:45               Severská kombinace  (Individuální závod - běh na lyžích, 10 km):   finále – muži CZE  T. Portyk, M. Dvořák, O. Pažout, L. Daněk

  -  11:00               Rychlobruslení  (1000 m):   finále – ženy CZE  N. Zdráhalová, K. Erbanová

  -  12:05               Curling  (Turnaj mužů):   večerní program - muži

  -  12:05               Biatlon  (Vytrvalostní závod 15 km):   finále – ženy CZE  M. Davidová, J. Jislová, V. Vítková, E. Puskarčíková

  -  12:20               Saně  (Dvojice):   1. a 2. jízdy – muži CZE  A. Brož, L. Brož, J. Kudera, M. Kvíčala

  -  13:10               Lední hokej  (Turnaj mužů):   Slovensko - Rusko (B) - muži

  -  13:10               Lední hokej  (Turnaj mužů):   USA - Slovinsko (B) - muži

 

15.2. čtvrtek

  -  01:05               Curling  (Turnaj žen):   dopolední program - ženy

  -  02:00               Skeleton  (Individuální závod):   1. a 2. jízdy - muži

  -  02:30               Krasobruslení  (Sportovní dvojice):   volné jízdy CZE  M. Bidař, A. Dušková

  -  03:00               Alpské lyžování  (Superobří slalom):   finále – muži CZE  A. Kotzmann

  -  03:00               Snowboarding  (Snowboardcross):   rozjížďka – muži CZE  J. Kubičík

  -  04:10               Lední hokej  (Turnaj mužů):   Finsko - Německo (C) - muži

  -  04:10               Lední hokej  (Turnaj žen):   USA - Kanada (A) - ženy

  -  05:30               Snowboarding  (Snowboardcross):   finále - muži  CZE

  -  06:05               Curling  (Turnaj mužů):   odpolední program - muži

  -  07:30               Běh na lyžích  (10 km volně):   finále – ženy CZE  K. Beroušková, P. Nováková

  -  08:40               Lední hokej  (Turnaj žen):   Rusko - Finsko (A) - ženy

  -  08:40               Lední hokej  (Turnaj mužů):   Norsko - Švédsko (C) - muži

  -  12:00               Biatlon  (Vytrvalostní závod 20 km):   finále – muži CZE  M. Krčmář, A. Václavík, O. Moravec, M. Šlesingr

  -  12:00               Rychlobruslení  (10000 m):   finále - muži

  -  12:00               Akrobatické lyžování  (Akrobatické skoky):   kvalifikace - ženy

  -  12:05               Curling  (Turnaj žen):   večerní program - ženy

  -  13:10               Lední hokej  (Turnaj mužů):   Česko - Jižní Korea (A) – muži CZE  . Česká hokejová reprezentace

  -  13:10               Lední hokej  (Turnaj mužů):   Švýcarsko - Kanada (A) - muži

  -  13:30               Saně  (Týmová štafeta):   finále

 

16.2. pátek

  -  01:05               Curling  (Turnaj mužů):   dopolední program - muži

  -  01:30               Skeleton  (Individuální závod):   3. a 4. jízdy - muži

  -  02:00               Krasobruslení  (Jednotlivci):   krátký program – muži CZE  M. Březina

  -  02:00               Snowboarding  (Snowboardcross):   rozjížďka – ženy CZE  V. Hopjáková, E. Samková

  -  04:10               Lední hokej  (Turnaj mužů):   USA - Slovensko (B) - muži

  -  04:15               Snowboarding  (Snowboardcross):   finále - ženy  CZE

  -  06:05               Curling  (Turnaj žen):   odpolední program - ženy

  -  07:00               Běh na lyžích  (15 km volně):   finále - muži

  -  08:40               Lední hokej  (Turnaj mužů):   Rusko - Slovinsko (B) - muži

  -  12:00               Rychlobruslení  (5000 m):   finále – ženy CZE  M. Sáblíková

  -  12:00               Akrobatické lyžování  (Akrobatické skoky):   finále - ženy

  -  12:05               Curling  (Turnaj mužů):   večerní program - muži

  -  12:20               Skeleton  (Individuální závod):   1. a 2. jízdy - ženy

  -  13:10               Lední hokej  (Turnaj mužů):   Švédsko - Německo (C) - muži

  -  13:10               Lední hokej  (Turnaj mužů):   Finsko - Norsko (C) - muži

  -  13:30               Skoky na lyžích  (Individuální závod velký můstek):   kvalifikace – muži CZE  V. Štursa, V. Polášek, Č. Kožíšek, L. Hlava, R. Koudelka

 

17.2. sobota

  -  01:05               Curling  (Turnaj žen):   dopolední program - ženy

  -  02:00               Krasobruslení  (Jednotlivci):   volné jízdy – muži CZE  M. Březina

  -  02:00               Akrobatické lyžování  (Slopestyle):   kvalifikace - ženy

  -  03:00               Alpské lyžování  (Superobří slalom):   finále - ženy

  -  04:10               Lední hokej  (Turnaj mužů):   Kanada - Česko (A) – muži CZE  . Česká hokejová reprezentace

  -  04:10               Lední hokej  (Turnaj žen):   čtvrtfinále - ženy

  -  05:00               Akrobatické lyžování  (Slopestyle):   finále - ženy

  -  06:05               Curling  (Turnaj mužů):   odpolední program - muži

  -  08:40               Lední hokej  (Turnaj mužů):   Jižní Korea - Švýcarsko (A) - muži

  -  08:40               Lední hokej  (Turnaj žen):   čtvrtfinále - ženy

  -  10:30               Běh na lyžích  (Štafeta 4 × 5 km):   finále - ženy  CZE

  -  11:00               Short track  (1000 m):   finále - muži

  -  11:00               Short track  (1500 m):   finále – ženy CZE  M. Sejpalová

  -  12:00               Akrobatické lyžování  (Akrobatické skoky):   kvalifikace - muži

  -  12:05               Curling  (Turnaj žen):   večerní program - ženy

  -  12:15               Biatlon  (Závod s hromadným startem 12,5 km):   finále – ženy CZE   CZE  V. Vítková

  -  12:20               Skeleton  (Individuální závod):   3. a 4. jízdy - ženy

  -  13:10               Lední hokej  (Turnaj mužů):   Rusko - USA (B) - muži

  -  13:10               Lední hokej  (Turnaj mužů):   Slovinsko - Slovensko (B) - muži

  -  13:30               Skoky na lyžích  (Individuální závod velký můstek):   finále - muži  CZE

 

18.2. neděle

 -  01:05                Curling  (Turnaj mužů):   dopolední program - muži

 -  02:00                Akrobatické lyžování  (Slopestyle):   kvalifikace - muži

 -  02:15                Alpské lyžování  (Obří slalom):   1. kolo - muži  CZE

 -  04:10                Lední hokej  (Turnaj žen):   o 5. - 8. místo - ženy

 -  04:10                Lední hokej  (Turnaj mužů):   Německo - Norsko (C) - muži

 -  05:15                Akrobatické lyžování  (Slopestyle):   finále - muži

 -  05:45                Alpské lyžování  (Obří slalom):   2. kolo - muži  CZE

 -  06:05                Curling  (Turnaj žen):   odpolední program - ženy

 -  07:15                Běh na lyžích  (Štafeta 4 × 10 km):   finále - muži  CZE

 -  08:40                Lední hokej  (Turnaj mužů):   Česko - Švýcarsko (A) – muži CZE  . Česká hokejová reprezentace

 -  08:40                Lední hokej  (Turnaj žen):   o 5. - 8. místo - ženy

 -  12:00                Akrobatické lyžování  (Akrobatické skoky):   finále - muži

 -  12:00                Rychlobruslení  (500 m):   finále – ženy CZE  K. Erbanová

 -  12:00                Rychlobruslení  (Závod družstev):   kvalifikace - muži

 -  12:05                Boby  (Dvojbob):   1. a 2. jízdy – muži CZE  D. Dvořák, J. Nosek, J. Havlín, J. Vrba

 -  12:05                Curling  (Turnaj mužů):   večerní program - muži

 -  12:15                Biatlon  (Závod s hromadným startem 15 km):   finále – muži CZE   CZE  M. Krčmář, O. Moravec

 -  13:10                Lední hokej  (Turnaj mužů):   Kanada - Jižní Korea (A) - muži

 -  13:10                Lední hokej  (Turnaj mužů):   Švédsko - Finsko (C) - muži

 

19.2. pondělí

 -  01:05                Curling  (Turnaj žen):   dopolední program - ženy

 -  01:30                Snowboarding  (Big Air):   kvalifikace – ženy CZE  Š. Pančochová

 -  02:00                Akrobatické lyžování  (U rampa):   kvalifikace - ženy

 -  02:00                Krasobruslení  (Taneční páry):   krátké tance CZE  M. Češka, C. Mansourová

 -  05:10                Lední hokej  (Turnaj žen):   semifinále - ženy

 -  06:05                Curling  (Turnaj mužů):   odpolední program - muži

 -  12:00                Rychlobruslení  (Závod družstev):   kvalifikace - ženy

 -  12:00                Rychlobruslení  (500 m):   finále - muži

 -  12:05                Curling  (Turnaj žen):   večerní program - ženy

 -  12:15                Boby  (Dvojbob):   3. a 4. jízdy – muži CZE  D. Dvořák, J. Nosek, J. Havlín, J. Vrba

 -  13:10                Lední hokej  (Turnaj žen):   semifinále - ženy

 -  13:30                Skoky na lyžích  (Týmový závod velký můstek):   finále – muži CZE R. Koudelka

 

20.2. úterý

  -  01:05               Curling  (Turnaj mužů):   dopolední program - muži

  -  02:00               Krasobruslení  (Taneční páry):   volné tance CZE  M. Češka, C. Mansourová

  -  02:30               Akrobatické lyžování  (U rampa):   finále - ženy

  -  04:10               Lední hokej  (Turnaj mužů):   kvalifikace play off - muži

  -  04:10               Lední hokej  (Turnaj žen):   o 7. - 8. místo - ženy

  -  05:00               Akrobatické lyžování  (U rampa):   kvalifikace - muži

  -  06:05               Curling  (Turnaj žen):   odpolední program - ženy

  -  08:40               Lední hokej  (Turnaj žen):   o 5. - 8. místo - ženy

  -  08:40               Lední hokej  (Turnaj mužů):   kvalifikace play off - muži

  -  11:00               Severská kombinace  (Individuální závod - skoky, velký můstek):   závod – muži CZE  T. Portyk, M. Dvořák, O. Pažout, L. Daněk

  -  11:00               Short track  (Štafeta 3000 m):   finále - ženy

  -  11:00               Short track  (1000 m):   kvalifikace - ženy

  -  11:00               Short track  (500 m):   kvalifikace - muži

  -  12:05               Curling  (Turnaj mužů):   večerní program - muži

  -  12:15               Biatlon  (Smíšená štafeta 2 × 6 + 2 × 7,5 km):   finále  CZE

  -  12:50               Boby  (Dvojbob):   1. a 2. jízdy - ženy

  -  13:10               Lední hokej  (Turnaj mužů):   čtvrtfinále - muži

  -  13:10               Lední hokej  (Turnaj mužů):   kvalifikace play off - muži

  -  13:45               Severská kombinace  (Individuální závod - běh na lyžích, 10 km):   finále – muži CZE  T. Portyk, M. Dvořák, O. Pažout, L. Daněk

 

21.2. středa

  -  01:05               Curling  (Turnaj žen):   dopolední program - ženy

  -  01:30               Snowboarding  (Big Air):   kvalifikace – muži CZE  P. Horák

  -  02:00               Krasobruslení  (Jednotlivci):   krátký program - ženy

  -  03:00               Alpské lyžování  (Sjezd):   finále – ženy CZE  E. Ledecká

  -  03:30               Akrobatické lyžování  (Skikros):   kvalifikace - muži

  -  04:10               Lední hokej  (Turnaj mužů):   čtvrtfinále - muži

  -  05:15               Akrobatické lyžování  (Skikros):   finále - muži

  -  06:05               Curling  (Turnaj mužů):   odpolední program - muži

  -  08:40               Lední hokej  (Turnaj žen):   o bronz - ženy

  -  08:40               Lední hokej  (Turnaj mužů):   čtvrtfinále - muži

  -  09:00               Běh na lyžích  (Týmový sprint):   finále - muži

  -  11:00               Běh na lyžích  (Týmový sprint):   finále - ženy

  -  12:00               Rychlobruslení  (Závod družstev):   finále - muži

  -  12:00               Rychlobruslení  (Závod družstev):   finále - ženy

  -  12:05               Curling  (Turnaj žen):   večerní program - ženy

  -  12:40               Boby  (Dvojbob):   3. a 4. jízdy - ženy

  -  13:10               Lední hokej  (Turnaj mužů):   čtvrtfinále - muži

  -  13:10               Lední hokej  (Turnaj mužů):   čtvrtfinále - muži

 

22.2. čtvrtek

  -  01:05               Curling  (Turnaj žen):   tie-break - ženy

  -  01:05               Curling  (Turnaj mužů):   tie-break - muži

  -  02:15               Alpské lyžování  (Slalom):   1. kolo - muži

  -  03:30               Akrobatické lyžování  (U rampa):   finále - muži

  -  04:00               Snowboarding  (Paralelní obří slalom):   kvalifikace - muži

  -  04:00               Snowboarding  (Paralelní obří slalom):   kvalifikace – ženy CZE  E. Ledecká

  -  05:10               Lední hokej  (Turnaj žen):   finále - ženy

  -  05:45               Alpské lyžování  (Slalom):   2. kolo - muži

  -  08:30               Severská kombinace  (Týmový závod - skoky, velký můstek):   závod – muži CZE  T. Portyk, M. Dvořák, O. Pažout, L. Daněk

  -  11:00               Short track  (1000 m):   finále - ženy

  -  11:00               Short track  (500 m):   finále - muži

  -  11:00               Short track  (Štafeta 5000 m):   finále - muži

  -  11:20               Severská kombinace  (Týmový závod - běh na lyžích, štafeta 4 x 5 km):   finále – muži CZE  T. Portyk, M. Dvořák, O. Pažout, L. Daněk

  -  12:05               Curling  (Turnaj mužů):   semifinále - muži

  -  12:15               Biatlon  (Štafeta 4 × 6 km):   finále - ženy  CZE

 

23.2. pátek

  -  01:30               Snowboarding  (Big Air):   finále - ženy  CZE

  -  02:00               Krasobruslení  (Jednotlivci):   volné jízdy - ženy

  -  03:00               Alpské lyžování  (Superkombinace):   1. kolo - sjezd - ženy

  -  03:30               Akrobatické lyžování  (Skikros):   rozjížďka – ženy CZE  N. Kučerová

  -  05:15               Akrobatické lyžování  (Skikros):   finále - ženy  CZE

  -  06:30               Alpské lyžování  (Superkombinace):   2. kolo - slalom - ženy

  -  07:35               Curling  (Turnaj mužů):   o bronz - muži

  -  08:40               Lední hokej  (Turnaj mužů):   semifinále - muži

  -  11:00               Rychlobruslení  (1000 m):   finále - muži

  -  12:05               Curling  (Turnaj žen):   semifinále - ženy

  -  12:15               Biatlon  (Štafeta 4 × 7,5 km):   finále - muži  CZE

  -  13:10               Lední hokej  (Turnaj mužů):   semifinále - muži

 

24.2. sobota

  -  01:30               Boby  (Čtyřbob):   1. a 2. jízdy – muži CZE  J. Šindelář, J. Vrba, D. Suchý, J. Nosek, J. Kopřiva, J. Havlín, D. Egydy, D. Dvořák

  -  02:00               Snowboarding  (Big Air):   finále - muži  CZE

  -  03:00               Alpské lyžování  (Týmová soutěž):   finále  CZE

  -  04:00               Snowboarding  (Paralelní obří slalom):   finále - muži

  -  04:00               Snowboarding  (Paralelní obří slalom):   finále - ženy  CZE

  -  06:00               Běh na lyžích  (50 km klasicky):   finále – muži CZE  M. Novák, P. Knop, M. Jakš

  -  07:35               Curling  (Turnaj mužů):   finále - muži

  -  12:00               Rychlobruslení  (Závod s hromadným startem):   finále - muži

  -  12:00               Rychlobruslení  (Závod s hromadným startem):   finále – ženy CZE  N. Zdráhalová

  -  12:05               Curling  (Turnaj žen):   o bronz - ženy

  -  13:10               Lední hokej  (Turnaj mužů):   o bronz - muži

 

25.2. neděle

  -  01:05               Curling  (Turnaj žen):   finále - ženy

  -  01:30               Krasobruslení  (Gala exhibice):   závod

  -  01:30               Boby  (Čtyřbob):   3. a 4. jízdy – muži CZE  J. Šindelář, J. Vrba, D. Suchý, J. Kopřiva, J. Nosek, J. Havlín, D. Egydy, D. Dvořák

  -  05:10               Lední hokej  (Turnaj mužů):   finále - muži

  -  07:15               Běh na lyžích  (30 km klasicky):   finále – ženy CZE  K. Beroušková, P. Nováková

  -  12:00               Ceremoniál  (Závěrečný ceremoniál):   závod

 

Vaše komentáře

Zpět na kalendář