✔ 55 označených cest ✔ kurzy ✔ teambuildingy

Kalendář

Zpět na kalendář

Letní příměstský tábor II.

V době letních prázdnin Vám nabízíme příměstský tábor pro děti. Vaše děti poznají nové kamarády a každý den si zasportují!

Po - Pá15.8. - 19.8.
Zpět na kalendář

Tábor plně obsazen!

Příměstský tábor se koná v termínu 15.8.2022 - 19.8.2022.

Každý den v čase mezi 8:00 – 9:00 přivedou na program rodiče své děti na lezeckou stěnu Lokal Blok. Odtud se děti přemístí společně s instruktory na dopolední program, kde proběhne i svačina. Poté se vrátí zpět do Lokal Bloku na oběd a následně proběhnou klidové hry a odpolední lezení na stěně a druhá svačina. V 17:00 hod. náš program končí a rodiče si vyzvednou své děti.

Program, který děti absolvují bude velice různorodý. Děti navštíví například Planetárium s projekcí,  zemědělské muzeum, dětské hřiště a lanové centrum u sportovního centra Hamr Bráník či dopravní hřiště a také si zabouldrují veknu!

Vašim dětem zajistíme kvalitní instruktorský dozor, půjčení veškerého materiálu, dvě svačinky, oběd a obstaráme pitný režim.

Cena v případě přihlášení na jeden den je 790,-Kč, cena za pět dní je 3.500,-Kč. (platba v hotovosti na recepci lezecké stěny nejpozději do 5.8.2022) 

Tábor je určen dětem od 5ti let.

Počet děti je omezen. Neváhejte se proto přihlásit včas přes formulář, který najdete níže (Do poslední kolonky formuláře "Klub/Oddíl/Sponzor" mi prosím napiště, na který den nebo dny chcete dítě přihlásit).

Budeme se na Vás i na Vaše děti moc těšit.

Vaše komentáře

Zpět na kalendář