✔ 55 označených cest ✔ kurzy ✔ teambuildingy

Kalendář

Zpět na kalendář

Podzimní příměstský tábor

V době podzimních prázdnin Vám nabízíme příměstský tábor pro děti. Vaše děti budou mít den plný zábavy, poznají nové kamarády a zasportují si!

St - Čt26.10. - 27.10.
Zpět na kalendář

Příměstský tábor se koná v termínu 26. - 27.10.2022 

Mezi 8:00 - 9:00 nám přivedete dítě do Lokal Bloku. Dopolední program proběhne na naší stěnce - hry, soutěže, bouldrování...  V průběhu dopoledne dostanou děti svačinku a kolem 12h oběd v restauraci.  Po obědě následuje odpočinek a klidové hry, odpoledne se děti přesunou na odpolední aktivitu. Kolem 16:00 hodiny se vrací zpět do Lokal Bloku, kde si můžete dítě vyzvednou, nejpozději však v 17:00, kdy náš program končí.

Obecně je tábor určen pro děti od 5ti let. Vždy ale záleží na aktuální skupince určitého tábora.

Program, který děti absolvují bude velice různorodý. Odpolední aktivita bude mimo Lokal Blok dle aktuální počasí a možností (návštěva muzea, planetária, venkovní sportovní aktivity a dětská hřiště...)

Vašim dětem zajistíme kvalitní instruktorský dozor, půjčení veškerého materiálu, dvě svačinky, oběd a obstaráme pitný režim.

Cena v případě přihlášení na jeden den je 850,-Kč, cena za 2 dny je 1.600,-Kč. (platba v hotovosti na recepci lezecké stěny nejpozději do 20.10.2022) 

Počet děti je omezen. Neváhejte se proto přihlásit včas přes formulář, který najdete níže (Do poslední kolonky formuláře "Klub/Oddíl/Sponzor" mi prosím napiště, na který den nebo dny chcete dítě přihlásit).

Budeme se na Vás i na Vaše děti moc těšit.

Jméno *
Příjmení *
Email *
Datum narození *
Klub/Oddíl/Sponzor

Vaše komentáře

Zpět na kalendář