✔ se zahrádkou ✔ nekuřácká ✔ dětský koutek REZERVACE +420 251 511 490

Lokalblog

Zpět na blog

Letní příměstský tábor I.

V týdnu od 26.7. do 30.7. proběhne letní příměstský tábor.

Čt04.02.

Poslední volné místo!

 

V době letních prázdnin Vám nabízíme příměstský tábor pro děti. Vaše děti poznají nové kamarády a každý den si zasportují! 

Příměstský tábor se koná v termínu 26.7.2020 - 30.7.2021.

Každý den v čase mezi 8:00 – 9:00 přivedou na program rodiče své děti na lezeckou stěnu Lokal Blok. Odtud se děti přemístí společně s instruktory na dopolední program, kde proběhne i svačina. Poté se vrátí zpět do Lokal Bloku na oběd a následně proběhnou klidové hry a odpolední lezení na stěně a druhá svačina. V 17:00 hod. náš program končí a rodiče si vyzvednou své děti.

Program, který děti absolvují bude velice různorodý. Děti navštíví například Mořský svět na Holešovickém výstavišti, Planetárium, Trilopark, dětské hřiště a lanové centrum u sportovního centra Hamr Bráník či Fantasy Toboga park na Pražském Zličíně.

Vašim dětem zajistíme kvalitní instruktorský dozor, půjčení veškerého materiálu, dvě svačinky, oběd a obstaráme pitný režim.

Cena v případě přihlášení na jeden den je 790,-Kč, cena za týden je 3.500,-Kč. (platba v hotovosti na recepci lezecké stěny nejpozději do 13.7.2021) 

Tábor je určen dětem od 5ti let.

Počet děti je omezen. Neváhejte se proto přihlásit včas přes formulář, který najdete níže (Do poslední kolonky formuláře "Klub/Oddíl/Sponzor" mi prosím napiště, na který den nebo dny chcete dítě přihlásit).

Budeme se na Vás i na Vaše děti moc těšit.

Galerie

Vaše komentáře

Zpět na blog