V úterý 13. 12. 2016 proběhl dětský závod v boulderingu Pražský opičák!

Přinášíme Vám fotografie a výsledky..

St09.11.

Bouldering Session IX.

V úterý 8. 11. proběhl tradiční závod Bouldering Session, kterého se zúčastnilo 48 závodníků - a všichni byli skvělí!

Po24.10.

Borec na konec aneb Tomík do toho zase šlápnul :)

V sobotu 22. 10. se na Slapech běžel trailový závod Trailmaniacs, na kterém nechyběli ani zástupci LOKAL BLOKu. A nejenže skvěle reprezentovali, ale vrchní "běhna" Tomík vyhrál dlouho trať! Přečtěte si více v jeho blogu.

St12.10.

Bouldering Session VIII.

V úterý 11. října 2016 v 18:00 odstartovalo další kolo závodu „BOULDERING SESSION“, které se koná díky spolupořadatelství Městské části Prahy 5. Tato soutěž probíhá na lezecké stěně LOKAL BLOK (Náměstí 14. října 10, Praha 5, Anděl). Závod je určen všem lezeckým nadšencům.