✔ Fyziotréninky ✔ Běhání ✔ Jóga ✔ Kruhový tréninky

Kalendář

Zpět na kalendář

Letní příměstský tábor II.

V době letních prázdnin Vám nabízíme příměstský tábor pro děti. Vaše děti poznají nové kamarády a každý den si zasportují!

Po - Pá16.8. - 20.8.
Zpět na kalendář

Tábor je plně obsazen!

 

Příměstský tábor se koná v termínu 16.8.2021 - 20.8.2021.

Každý den v čase mezi 8:00 – 9:00 přivedou na program rodiče své děti na lezeckou stěnu Lokal Blok. Odtud se děti přemístí společně s instruktory na dopolední program, kde proběhne i svačina. Poté se vrátí zpět do Lokal Bloku na oběd a následně proběhnou klidové hry a odpolední lezení na stěně a druhá svačina. V 17:00 hod. náš program končí a rodiče si vyzvednou své děti.

Program, který děti absolvují bude velice různorodý. Děti navštíví například výstavu Cosmas Discovery na Holešovickém výstavišti, Planetárium s projekcí,  zemědělské muzeum, dětské hřiště a lanové centrum u sportovního centra Hamr Bráník či Runway park na Pražském letišti a také si zabouldrují veknu!

Vašim dětem zajistíme kvalitní instruktorský dozor, půjčení veškerého materiálu, dvě svačinky, oběd a obstaráme pitný režim.

Cena v případě přihlášení na jeden den je 790,-Kč, cena za pět dní je 3.500,-Kč. (platba v hotovosti na recepci lezecké stěny nejpozději do 8.8.2021) 

Tábor je určen dětem od 5ti let.

Budeme se na Vás i na Vaše děti moc těšit.

Vaše komentáře

Zpět na kalendář