✔ 55 označených cest ✔ kurzy ✔ teambuildingy

Tábory

Termíny příměstských táborů

Přespávačka 7.-8.5.  - přihlášky zde

Program začíná v úterý 7.5. v 18:00 a končí ve středu 8.5. ve 13:00. V programui je zahrnuto lezení a hry na stěně, věčerní promítání a přespání na stěně. Strava a pitný režim zajištěn - večeře, snídaně a oběď. Děti je možné vyzvedávat ve středu mezi 12:00 - 13:00. S sebou karimatku a spacák, polštářek, oblíbeného plyšáka, hygienické potřeby, pyžamo, lahev na pití a dobou náladu. Akce je určena pro děti od 8 let. 

 

Termíny letních příměstských táborů:

15. - 19.7.2024      Letní příměstský tábor I. 

29.7. - 2.8.2024     Letní příměstský tábor II.

12. - 16.8.2024      Letní příměstský tábor III.

19. - 23.8.2024      Příměstský tréninkový kemp

26. - 30.8.2024      Letní příměstský tábor IV.

 

Přihlášky na letní příměstské tábory a tréninkový kemp spuštěny zde.

Pokud chcete dítě přihlásit na příměstský tréninkový kemp, přečtěte si prosím nejprve níže popis akce - podmínky přihlášení, předpokládaný program a průběh kempu. 

 

 

 

Jak probíhá příměstský tábor / kemp?

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Naše příměstské tábory jsou určeny pro kluky a holky od 5 do 15 let. Tábor začíná každý den v 8:30  a končí v 17:00. V případě vícedenních táborů je možné se přihlásit i na jednotlivé dny. Tábor se koná, pokud se přihlásí alespoň 4 děti.

Mezi 8:30 - 9:00 příchod dětí k nám do Lokal Bloku. Dopolední program probíhá na naší stěně - hry, soutěže, bouldrování atd.  V průběhu dopoledne dostanou děti svačinu a kolem 12h oběd v restauraci.  Po obědě následuje odpočinek a klidové hry, odpoledne se děti přesunou na odpolední aktivitu, která probíhá z pravidla mimo Lokal Blok. Aktivity jsou vybírány dle počasí a aktuální nabídky. Kolem 16:00 hodiny se děti vrací zpět do Lokal Bloku, kde si můžete dítě vyzvednou, nejpozději však v 17:00 kdy náš program končí.

Program:
8:30 – 9:00 Příchod na stěnu
9:00 – 11:45 Dopolední program na stěně (v průběhu svačina)

11:45 – 12:30 Oběd
12:30 – 13:30 Pauza/polední klid
13:30 – 16:00 Odpolední program (v průběhu svačina)

Co s sebou?

* pohodlné sportovní oblečení na stěnu i na ven

* láhev na pití

* batůžek

* průkazka na MHD

* kopie kartičky pojištěnce

 

PŘESPÁVAČKA

Program začíná v pátek v 18:00 a končí v sobotu ve 13:00. V programui je zahrnuto lezení a hry na stěně, věčerní promítání a přespání na stěně. Strava a pitný režim zajištěn - večeře, snídaně a oběď. Děti je možné vyzvedávat v sobotu mezi 12:00 - 13:00. S sebou karimatku a spacák, polštářek, oblíbeného plyšáka, hygienické potřeby, pyžamo, lahev na pití a dobou náladu. Akce je určena pro děti od 8 let. 

 

PŘÍMĚSTSKÝ TRÉNINKOVÝ KEMP

Příměstský  tréninkový kemp je určen pro kluky a holky, kteří navštěvují pravidelné kurzy lezení a mají chuť trénovat a dále se lezecky rozvíjet. Nebude se jednat o příměstský tábor plný her a soutěží, ale bude se makat.  Děti se během 5 dnů seznámí s různými tréninkovými metodami, zaměří se na techniku lezení, vytrvalost a sílu, navštíví jiná lezecká centra a vydají se potrénovat i ven na skály v Praze a blízkém okolí. Tréninkový kemp se bude konat při přihlášení alespoň 8 dětí. Tréninkový kemp povedou instruktoři Tomáš J. a Michal M.

Podmínky přihlášení:
- mít za sebou kurz lezení 
- lézt s přehledem růžové cetsy v LB (obtížnost cca 6a)
- chuť lézt / trénovat

Předpokládaný program: 1x den na stěně v LB a okolí, 2x den na jiné stěně / boulderovce v Praze, 2x den na skalách v okolí Prahy - program bude upřesněn dle aktuálního počasí. 
Sraz každý den ráno 8:30 - 9:00 v Lokal Bloku, konec mezi 16:30 - 17:00 v místě ukončení programu v rámci Prahy (jiná lezecká stěna, zastávka vlaku či MHD). 

Co s sebou?

* pohodlné sportovní oblečení na stěnu i na ven dle aktuálního počasí
* batoh
* láhev na pití
* kartičku pojištěnce
* lítačku či průkazku na MHD
* vlastní lezečky (pokud děti mají)
* dále dle uvážení a počasí - čepici proti slunci, opalovací krém, sluneční brýle, plavky, pláštěnku atp. 

 

 

Kolik Vás to bude stát?

Letní příměstské tábory

 950 Kč / den  (cena tábora je počet dnů x 950,-)

 4.200 Kč / týden  (pouze u týdenních táborů), 3.900 Kč sourozenec / týden

V ceně je zahrnuto: strava (teplý oběd, dopolední a odpolední svačina), pitný režim, sportovní a výtvarné vybavení, instruktoři, vstupné na doplňkové sportovní i jiné aktivity, upomínkový předmět.

Cena nezahrnuje: pojištění - doporučujeme děti úrazově připojistit.

 

Příměstský tréninkový kemp

3.500,- / týden

V ceně je zahrnuto: kvalifikovaní instruktoři, doprava (vlak), vstupy na stěnu, sportovní vybavení a materiál, půjčení lezeček, upomínkový předmět.          

Cena nezahrnuje: jídlo a pití (běd bude možné si vždy někde zakoupit), pojištění - doporučujeme děti úrazově připojistit. 

 

Storno podmínky
V případě storna více jak 14 dní (včetně) před termínem tábora vám bude vrácena plná částka. V případě storna méně jak 14 dní, ale více jak 4 dny (včetně) před termínem tábora vám bude vráceno 50% z ceny. V případě storna méně jak 4 dny před termínem již bohužel kurzovné nevracíme.

 

Aktivní město a Darujeme kroužky
Na naše tábory bude možné uplatnit příspěvky z Aktivního města (budou-li vypsány - většinou to bývá na přelomu dubna a května). Více info je na www.aktivnimesto.cz  (Praha 5, 6 a 17) a www.darujemekrouzky.cz (pomoc rodinám ve finanční tísni).
Registraci musíte udělat sami a následně vybrat aktivitu, na kterou chcete příspěvek uplatnit. Pokud budete mít příspěvek v pořádku přiznaný, bude cena tábora o tento příspěvěk ponížena. 

 

Přihláška

Přihlášení na tábor přes systém webooker zde .

V případě, že máte nějaké dotazy, můžete nás kontaktovat buď telefonicky na čísle +420 608 880 617  (9-17 hod), nebo nám můžete napsat e-mail na adresu stena@lokalblok.cz