✔ 55 označených cest ✔ kurzy ✔ teambuildingy

Závody

Pražský opičák

Mikulášské odpoledne 5. prosince 2023 patřilo v Lokal Bloku dětem. Tradiční dětský boulderový závod Pražský Opičák vyšel právě na tento den a tak nechyběl ani Mikuláš s čerty a anděly. Letos jsme pořádali již 19. ročník, kterého se celkem zúčastnilo přes 150 dětí z 15 různých lezeckých oddílů z celé ČR. Děti závodily ve 4 věkových kategoriích. Každá závodní kategorie měla hodinu na přelezení deseti závodních boulderů. Děti podaly skvělé výkony, které jsou rok od roku lepší a vyrovnanější. Ve třech kategoriích bylo třeba uspořádat superfinále, které rozhodlo o konečném pořadí na stupních vítězů. Atmosféra byla skvělá a nabila nás pozitivní energií na celý příští rok. 

Děkujeme všem za účast a skvělé sportovní výkony!!

Výsledky najdete zde. Fotky k nahlédnutí zde. 

 

 

 

 

 

Nadcházející závody

3.12. Pražský opičák 2024

Bouldering Session

Jedná se o každoměsíční závodní klání otevřené široké veřejnosti, jehož hlavním účelem je vyzkoušet si svoji aktuální lezeckou formu a poměřit svoje lezecké dovednosti s ostatními lezci z celé Prahy a přilehlého okolí. Pro soutěžící je připraveno 65 závodních cest o různém stupni obtížnosti, a to od velmi jednoduchých pro úplné začátečníky (včetně dětí), až po extrémní bouldrové problémy. Cílem závodníka je nasbírat co nejvíce bodů z celkem deseti nejtěžších bouldrů, které přelezl. Soutěží se ve dvou kategoriích, ženy a muži. Pro první tři závodníky z každé kategorie máme připravené věcné či tekuté ceny.

 

Startovné je stejné jako vstupné, tedy pro držitele karet Multisport benefit zdarma! Každý, kdo odevzdá vyplněnou kartu závodníka, získá slevu 20,-Kč na vstupném!! Závody vždy probíhají od 18:00 do 21:30 hod.

 

Nadcházející závody:

 

9. ledna 2024

6. února 2024

5. března 2024

9. dubna 2024

14. května 2024

4. června 2024

 

 

Nadcházející závody