✔ Fyziotréninky ✔ Běhání ✔ Jóga ✔ Kruhový tréninky

Kurzy a lekce

Kurzy běhání

V současné chvíli kurz neprobíhá!! Máte-li o kurz zájem, napište nám a otevřít se může kdykoliv!!

 

Kurz je určen pro lehce pokročilé běžce, kteří si chtějí vylepšit běžeckou techniku, zpestřit si svůj běžecký plán a potkat se ráno před prací s podobnými nadšenci. 

Běžecký kurz je určen pro max 10 lidí. Kurz probíhá vždy 1x týdně - ve středu v čase  7:00 - 8:15.

V 10-ti trénincích si projdeme důležité aspekty běžecké biomechaniky. Zaměříme se na průpravu kvalitní běžecké techniky, každou lekci zpestříme tréninkovým motivem, abyste si uměli kdykoliv zpestřit svou běžeckou přípravu a věděli, jak by měl váš trénink vypadat, pokud chcete rozvinout rychlost, dynamiku či vytrvalost. Individuální rozbor běžecké techniky je součástí kurzu.

Deště ani sněhu se nebojíme - běháme za jakéhokoliv počasí. V případě velké nepřízně počasí bude trénink výjimečně přesunut do tělocvičny a zaměříme se na specializovaná cvičení, funkční trénink a protahování pro běžce.

Vybíháme vždy z Lokal Bloku, kde bude 15minut před a po tréninku k dispozici otevřené zázemí šaten a sprchy. Předem omluvenou nepřítomnost (2x) za kurz si budete moci nahradit na našich dalších lekcích – funkční trénink či jóga, probíhajících v pondělí a úterý ve stejném čase.

Cena kurzu je 2 900,- (10 lekcí). Pokud se po úvodní hodině rozhodnete kurz nezaplatit celý, cena této úvodní hodiny je 300,-.

Kurz se otevírá 12.10.2022 pro min 3 zájemce. Pokud Vás tedy tento kurz oslovil, neváhejte nás prosím kontaktovat na stena@lokalblok.cz nebo na telefonu 608 880 617. 

 

Do právě probíhajícího kurzu se můžete vždy zapojit! Není nutné absolvovat kurz celý - když se v jeho průběhu rozhodnete do kurzu zapojit, zaplatíte pouze poměrnou částku! 

 

Funkční trénink

Lekce probíhají v LOKAL BLOKu každé pondělí od 7:00-8:15 a od 8:30–9:45!

Cvičení vhodné téměř pro každého. V průběhu posílíte ochablé svalové skupiny, protáhnete svaly nadmíru zapojované a naučíte se vnímat své tělo jinak. Cílem lekce je vyvážit jednostranný pohybový stereotyp, do kterého každodenní činností, ale i sportovní činností upadáme. Při cvičení se dbá především na správnost provedení daného cviku. 

 Maximální počet účastníků kurzu je 8. Minimální 3. 

Jedna lekce stojí 200,- platba v hotovosti na lekci, možno si předplatit více lekcí dopředu. 

Na lekci můžete využít svou MultiSport kartu!

Hlaste se na email stena@lokalblok.cz nebo na telefonním čísle 608 880 617.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Individuální lekce

Je možné si u nás domluvit i individuální lekce s instruktorem. Jedna hodina stojí 600,-Kč. Instruktorka se bude věnovat pouze Vám, srovná Vás do všech pozic a zaměří se na Vaše problémové partie.

Objednávat se můžete na na emailu stena@lokalblok.cz nebo na telefonním čísle 608 880 617.

Jóga

Lekce probíhají v LOKAL BLOKu každé úterý od 7:00-8:15 a od 8:30–9:45!

Jedná se o vinyasa jógu, tedy skvělé cvičení pro nastartování organismu do nového dne. Vinyasa vychází z ashtanga vinyasa. Jedná se o dynamické cvičení, kde pozice neboli asány jsou cvičeny v průběhu Pozdravu slunci - Surja namaskára A,B. Kombinují se ásány z primary serie a intermediet serie. V průběhu kurzu se účastníci postupně naučí základní i složitější jógové pozice. Díky nízkému počtu účastníků kurzu, bude zajištěn individuální přístup, který je u jógy tak důležitý. Instruktorka se Vám bude moci plně věnovat a postupně Vás dokáže dostat i do náročných ásan.

V bezprostřední blízkosti LOKAL BLOKu se nachází obchodní centrum Nový Smíchov, ve kterém lze po dobu tří hodin bezplatně parkovat.

Maximální počet účastníků na lekci je 8. Minimální 3. 

Jedna lekce stojí 200,-  platba v hotovosti na lekci, možno si předplatit více lekcí dopředu. 

Na lekci můžete využít i svou MultiSport kartu!

Hlaste se na email stena@lokalblok.cz nebo na telefonním čísle 608 880 617.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Individuální lekce

Je možné si u nás domluvit i individuální lekce s instruktorem. Jedna hodina stojí 500,-Kč. Instruktorka se bude věnovat pouze Vám, srovná Vás do všech pozic a zaměří se na Vaše problémové partie.

Objednávat se můžete na na emailu stena@lokalblok.cz nebo na telefonním čísle 608 880 617.

Paddleboardy

V současné chvíli kurz neprobíhá!!

Každou středu od 16:30 do 18:00 se konají lekce paddleboardu!

Kurz pod vedením instruktory Evy Novotné Hamáčkové!

Kurz je vhodný pro každého, kdo chce s tímto stále populárnějším sportem začít.

V celkem pěti lekcích vás na hladké vodě v centru Prahy seznámíme se základy paddleboardingu. Naučíte se ovládat své tělo, zapojovat svaly, o nichž jste dosud netušili. Zároveň ale pořádně zamakáte na své fyzické kondici a vytrvalosti. Získáte sílu, užijete si rychlost a jen tak mimoděk srovnáte a zformujete celé tělo. Užijete si pohled na Prahu z nezvyklého úhlu i únik od každodenního shonu.

Paddleboardy jsou ideálním doplňkovým sportem a zaslouženou relaxací pro všechny, kdo se o své tělo chtějí starat. Proto je třeba běžkaři často zapojují do letní přípravy. 

Kurz bude otevřen při počtu minimálně čtyř cvičenců.  Maximální počet účastníků kurzu je 10.

Kurz čítající 5 lekcí stojí 1950,- Kč

Do právě probíhajícího kurzu se můžete vždy zapojit! Nově příchozí prosíme dorazit na lekci o 15 minut dříve pro úvodní informace.

Hlaste se na email stena@lokalblok.cz nebo na telefonním čísle 608 880 617.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

Do právě probíhajícího kurzu se můžete vždy zapojit za jednorázový poplatek 450,-Kč! Není nutné absolvovat kurz celý - když se v jeho průběhu rozhodnete do kurzu zapojit, zaplatíte pouze poměrnou částku! Neváhejte a cvičte s námi :)