✔ Fyziotréninky ✔ Běhání ✔ Jóga ✔ Kruhový tréninky

O nás

Kdo jsme

První myšlenka Lokal Blok Sportování v podobě běhání, jógy, kruhových tréninků a fyziotréninků se zrodila již v roce 2014 a dozrála až do podoby, kterou nyní praktikujeme a zdokonalujeme. Zkrátka a dobře čerstvý vítr v tradičním prostředí.

Propojujeme skupinové kurzy s individuálním přístupem. Jedinečná lokalita centra levého břehu řeky Vltavy v kombinaci s ranními lekcemi je jedinečnou příležitostí ke splnění tréninku ještě před pracovními povinnostmi.

Jednoznačně upřednostňujeme kvalitu před kvantitou, a proto jsou naše kurzy určené pro malý počet účastníků, aby se trenéři mohli věnovat každému individuálně. Dáváme přednost zvládnutí techniky před zvyšováním tréninkových dávek k dosažení výkonnosti. Nejprve povolte ruční brzdu, pak šlapejte na plyn.

Chyťte příležitost za pačesy a přijďte!!

Jak cvičíme

Nabízíme svou pomocnou ruku každému, kdo se chce naučit správně pracovat se svým tělem a předcházet tak zraněním. Zaměřujeme se zejména na budování správného stylu cvičení, díky kterému se sport stane oblíbenou a nedílnou součástí Vašeho života.

 

Fyziotréninky, Běhání, Jóga, Kruhové tréninky, Paddleboardy

Funkční tréninky

Kurz je vhodný téměř pro každého. V průběhu posílíte ochablé svalové skupiny, protáhnete svaly nadmíru zapojované a naučíte se vnímat své tělo jinak. Cílem lekce je vyvážit jednostranný pohybový stereotyp, do kterého každodenní činností, ale i sportovní činností upadáme. 

Běhání

Nabízíme svou pomocnou ruku každému, kdo se chce naučit běhat. Naší představou není lidský vláček slepě se táhnoucí za trenérem. Zaměřujeme se zejména na budování správného běžeckého stylu, díky kterému se běh stane oblíbenou součástí Vašeho života. Pravidelným rozborem běžecké techniky a jeho vyhodnocováním si usnadníte cestu k Vašemu cíli. Konzultací nalezneme odpovědi teoretické i praktické. K dispozici jsou každému účastníkovi kurzu šatny, které budou otevřené od 06:30 a v 06:45 budou uzamčeny pro uschování Vašich cenností. Na naší lekci žízní neumřete, napijte se před a po tréninku, s lahvemi nepoběžíme. Oblečte se a obujte sportovně dle vlastního uvážení a v závislosti na počasí. Sprcha po tréninku je samozřejmostí, ručník si noste vlastní :)

Jóga

Jedná se o power jógu, tedy skvělé cvičení pro nastartování organismu do nového dne. V průběhu kurzu se účastníci postupně naučí základní i složitější jógové pozice. Díky nízkému počtu účastníků kurzu, bude zajištěn individuální přístup, který je u jógy tak důležitý. Instruktorka se Vám bude moci plně věnovat a postupně Vás dokáže dostat i do náročných ásan.

Kruhové tréninky

Lekce jsou zaměřené na rozvíjení vytrvalosti a síly a na kompenzační cvičení. Lekce jsou specifické složením tréninku ze stanovišť se zadaným pohybovým úkolem, mezi kterými se cvičenec pohybuje v přesně daných intervalech zatížení a odpočinku. Svou strukturou lekce rozvíjí vaše silově-vytrvalostní schopnosti. Nesetrváváte-li rádi na jednom místě a postávání v posilovně je vám cizí, je lekce určená přímo pro vás!

Kurz paddleboardů

Kurz se sestává z pěti lekcí paddleboardingu na hladké vodě. Paddleboarding je celostní sport. Je ideální jako balanční průprava, naučí Vás ovládat své tělo a zároveň je to výborný vytrvalostní a výkonnostní fyzický trénink. Užijete si rychlost, budujete si vytrvalost, sílu ve vašem záběru, zároveň Vám dovolí relaxovat na vodě. Během tréninku si srovnáte tělo, zapotíte a zahládnete Prahu z nevšedního úhlu. Ideální jako letní příprava pro běžkaře, doplňkový sport či aktivní relaxaci.“

Dokumenty ke stažení

Každý účastník kurzu cvičí na vlastní nebezpečí. V prostorách Lokal Bloku je povinen se řídit platným provozním řádem lezecké stěny, který najdete zde.